Meille kouluttajaksi

Etusivu/Meille kouluttajaksi
Meille kouluttajaksi2020-05-03T20:02:59+02:00
Sopimuskouluttajan tehtävänä on toimia kouluttajana Uudenmaan Koulutuskeskus Oy:n järjestämissä koulutustilaisuuksissa. Kouluttajana toimimisen edellytyksenä on olemassa olevat koulutusoikeudet yhdestä tai useammasta Koulutuskeskuksen koulutuksesta.

Kouluttajaksi?

Kouluttajaksi voit hakea täyttämällä hakulomakkeen. Kouluttajien valinta tapahtuu tarpeen sekä kokemuksen perusteella. Suurin osa kouluttajistamme kouluttajaa oman päätyön ohella. Voit siis olla vaikka opettaja, palomies, poliisi tai sairaanhoitaja. Työ on keikkaluonteista, mutta voit itse vaikuttaa työpäiviisi ja niiden säännöllisyyteen.

Vähimmäisvaatimukset ovat:

  • Sinulla on olemassa olevat koulutusoikeudet yhdestä tai useammasta Koulutuskeskuksen koulutuksesta
  • Laskutat koulutuspalkkion oman yrityksen tai vaihtoehtoisesti laskutuspalvelun kautta
  • Omistat auton ja omat koulutusvälineet
  • Olet luotettava, motivoitunut ja vastuuntuntoinen

Tueksesi saat vahvan organisaation, joka hoitaa kaikki koulutuksiin liittyvät järjestelyt. Tällöin voit kouluttajana keskittyä tarjoamaan laadukasta koulutusta laajalle ja monipuoliselle asiakaskunnallemme.

Go to Top